Faq's


Czym dokładnie jest system filtracji wody?

System filtracji na stałe podłączony jest do lokalnej sieci wodociągowej. Woda podlega filtracji, schłodzeniu i ewentualnej karbonizacji. Świeża woda jest butelkowana i wykorzystywana w zależności od zapotrzebowania.

Czy system filtracji wody jest lepszy niż kupowanie i schładzanie butelkowanej wody mineralnej?

Eau de Vie jest znacznie tańszym sposobem podawania wody, jednocześnie eliminującym potrzebę pakowania, spedycji, kosztownego recyklingu, posiadania miejsca do magazynowania oraz rozwiązującym kłopot problematycznych dostaw. Pojedynczy wbudowany dozownik wody daje jedno proste źródło i usuwa potrzebę wiązania się z dostawcami.

Jeżeli wszystkie systemy filtracji mają w zasadzie ten sam cel – dostarczać wodę, to dlaczego system Eau de Vie jest lepszy od reszty?

Jest 6 głównych powodów:
 1. SMAK
  Ze względu na stan technicznych filtrów Silver6 wkłady Eau de Vie produkują przefiltrowaną wodę o najwyższej dostępnej jakości. Jej świeży smak ma odzwierciedlenie w dobrej opinii klientów wielu znanych restauracji w Wielkiej Brytanii.
  Trzy unikalne filtry Silver6 stopniowo usuwają substancji chemiczne, które wpływają negatywnie na smak i oczyszczają cząsteczki wody. Filtry mogą być dostosowane do składu wody w konkretnej okolicy.
 2. KOSZTY
  Litr wody kosztuje około 25 groszy. Eau de Vie jest nie tylko wystarczająco dobry, aby służyć w najlepszych restauracjach, jest tak tani, że pracownicy mogą mieć nieograniczony, bezpłatny dostęp do wody!
  Koszty świadczeń Eau de Vie są nieliczne. Koncentrując wszystkie koszty wody pitnej w jedno własne źródło oszczędza się na administracji, a także na czasie straconym na czekaniu na dostawcę oraz odbieraniu towaru. Eliminuje również dodatkowe koszty recyklingu opakowań i butelek.
  Wszystkie hotele i restauracje muszą zapłacić za każdy worek śmieci, a po przełączeniu wody do Eau de Vie koszt ten zostaje obniżony. Organizacje wydają tysiące złotych rocznie na 19-litrowe chłodnice wodne dla dobra pracowników, a przy zapewnianiu im wody przez Eau de Vie są świadkami ogromnego skoku oszczędnościowego.
 3. NIEZAWODNOŚĆ
  Eau de Vie - owoc partnerstwa firm Winterhalter i Classeq gwarantuje niezawodność działania i konserwacji, na wiele wyższym poziomie niż usługi konkurencyjnych przedsiębiorstw.
  Obecni klienci firm Winterhalter i Classeq są świadomi jakości ich inżynierii i konserwacji, która jest niepodważalna. Ta sama jakość jest teraz dostępna dla klientów systemów filtracyjnych Eau de Vie. Którykolwiek model wybierzesz, niezależnie od podstawy, możesz być pewny, że będzie dobrze wykonywać swoją pracę oraz będzie serwisowane i naprawiane zgodnie z najwyższymi standardami.
 4. AKCESORIA
  Specjalnie zaprojektowane akcesoria odzwierciedlają praktyczne zrozumienie Eau de Vie do użytku jednostkowego. Ponadto stylowe i markowe akcesoria, takie jak butelki, kubki i pojemniki podnoszą świadomość konsumenta oraz prawdziwą wartość Eau de Vie.
 5. "ZIELONE" REFERENCJE
  Eau de Vie – brytyjski system filtracji wody, eliminuje transport butelek i kanistrów, jak również kosztowny recykling butelek jednorazowych i innych opakowań. Ze względu na korzystanie z produktów tak wysokiej jakości, pozwala identyfikować usługodawcą jako osobę zobowiązanego do przyjmowania zielonych rozwiązań.
  Poprzez eliminację kosztownego transportu butelek i kanistrów oraz konieczności regeneracji jednorazowych butelek i opakowań, Eau de Vie jest rozwiązaniem wyraźnie przyjaznym środowisku.
  Nawet jeżeli ekologia nie jest głównym punktem na liście firmowych priorytetów, to okazuje się, że dzięki rosnącej świadomości w społeczeństwie na temat wartości ekologii i przyjaznych dla środowiska praktyk biznesowych, klienci coraz częściej szukają usługodawców dbających o środowisko. Eau de Vie samo zainwestowało w tworzenie marki o takim profilu, a przefiltrowana woda tylko podkreśla ten aspekt. Skorzystasz z tego rozwiązania.
 6. HIGIENA
  Partnerstwo firm Winterhalter i Classeq doprowadziło do nowego rozwiązania w kwestii bezpiecznego i higienicznego mycia butelek wielokrotnego użytku.
  Eau de Vie dostarcza wyjątkowo dobrze i skutecznie zaprojektowany stojak do mycia butelek, który gwarantuje optymalne czyszczenie wnętrza butelek w dowolnej standardowej zmywarce 500x500. Taki stojak jest częścią pakietu systemu filtracyjnego Eau de Vie z możliwością nabycia większej ilości.
  Ten ważny projekt jest bezpośrednim wynikiem współpracy ekspertów firm Winterhalter i Classeq, który nie ma sobie równych.