EAU DE VIE


Eau de Vie, zdobywca prestiżowej nagrody “Green Apple Award”, zapewnia stały dopływ świeżej, przefiltrowanej wody dostarczanej przez lokalne sieci wodociągowe.
Sercem każdego systemu Eau de Vie są unikalne filtry Silver6, które stanowią część szerszego systemu filtracji usuwającego wszelkie zanieczyszczenia, które wpływają niekorzystnie na smak i skład wody.
Po filtracji woda zostaje schłodzona do wymaganej temperatury, optymalnie nagazowana i dostarczana przez stylowe krany. Cały proces zapewnia stały dopływ orzeźwiającej i przefiltrowanej wody.
Brak transportu, brak recyklingu, brak odpadów! Nazywamy to lokalną inteligencją.

CLASSEQ / WINTERHALTER


Obecnie oddział Classeq firmy Wintehalter wykorzystuje swoją wiedzę także w systemie filtrowania wody Eau de Vie, gwarantującym stałą dostawę wody najwyższej jakości.
Rezultatem jest zakres rozwiązań filtracyjnych, dostarczanych, serwisowanych i promowanych przez organizację słynącą z jakości inżynierii i usług oraz opłacalnych maszyn do zmywania.
Gwarantujący bieżącą obsługę oraz stabilność, oddział Classeq jest dumny z ogólnokrajowej sieci w pełni wyszkolonych techników i inżynierów, którzy są dostępni do Państwa usług 365 dni w roku.

OPINIE


"Dostajemy dobre opinie od naszych klientów, którzy mówią nam, że otrzymywanie wody o tak wysokiej jakości, gazowanej lub niegazowanej jest nieoczekiwanym bonusem. Plus, to oznacza, że nie trzeba kupować butelek wody do hotelowych pokoi, co czyni nas bardziej przyjaznym środowisku."
Charles Campbell, Hotel Kings Head w Great Bircham

Nasi klienci


Bread Street 30 Euston Square Bread Street 30 Euston Square Bread Street 30 Euston Square Bread Street 30 Euston Square Bread Street 30 Euston Square